Inovace

 

Máte rádi kvalitu, inovace, zkrátka - když dostanete něco nového nebo navíc? 

Neustálé zkvalitňování služeb je nedílnou součástí naší filozofie. 

K řízení inovací a jejich priorit využíváme mimo klasických přístupů sofistikované nástroje.  

 
VOC – hlas klienta, veškeré inovace a investice kopírují především Vaše přání, tedy aktuální potřeby intepretů, publika a pořadatelů.  Tak, jak se mění Vaše priority, mění se naše plány investic do PA technologií. Tento přístup nám umožňuje investovat efektivně a dlouhodobě. Můžeme Vám tak poskytnout služby na vysoké úrovni za ceny, jež  jsou v této kvalitativní třídě exkluzivní.
 
Kaizen – kontinuální zlepšování. Systematicky hledáme možnosti zlepšení z hlediska designu, komunikace s klienty, zvyšování spokojenosti interpretů, zrychlení např. přestaveb, zvukových zkoušek, údržby PA systému apod. Chceme dostat maximum kvality bez ohledu na velikost akce. Vyhýbáme se myšlenkám typu: ‚TO NEJDE‘. Podstatné je, že řetězec zlepšování nikdy nekončí. 
 
Six Sigma – pomocí této metodiky analyzujeme např. vliv akustiky „koncertních prostorů“ . Rozmístění a úhlování reproboxů s ohledem na ideální pokrytí auditoria, umístění basových reproboxů apod.  Hledáme příčiny potenciálních problémů, vymezitelných  faktorů, jejichž řízením se dá lépe kontrolovat výsledek např. šíření zvuku v akusticky nevhodných prostředích. Six Sigma je na data orientovaný nástroj, který nám pomáhá nejen dosahovat optimální kvality, ale především zajistit její opakovatelnost.
 
Novinky, pozvánky na akce a jinné aktuální informace se lze pohodlně dozvědět také z facebookového profilu ROKA SOUND
 
 

Inovace

Moving heads - wash
Více světla, více barev - silnější atmosféra. Letošní druhou novinkou se stávají Moving Heads Wash. Jde o "inteligentní" zdroje světla s měkkými okraji. Spolu s dalšími prvky umožňují "vybarvit vaše bicí" do plné krásy. Nasvítit interpreta, který právě hraje své famózní sólo. Navodit příjemnou atmosféru.... Z vašeho hlasování v našich anketách vyplynulo, že bychom měli své další investice zaměřit právě do "světelného parku". Proto také tak činíme a budeme pokračovat dále. Prvořadý však pro nás bude vždy zvuk. I zde se je na co těšit!
 
 
 
 
 
Špičkový ekvalizér XTA GQ 600
Zvuk na pódiu jako v bavlnce! Kvalita zvuku, kterou slyší interpreti na pódiu je minimálně stejně důležitá jako kvalita MAIN PA. Proto se letošní další novinkou stal druhý ekvalizér XTA GQ 600. Tento model nejvyšší třídy umožňuje nastavit věrohodnější a přesný obraz zvuku monitorových boxů.
 
 
 
 
 
 
Legendární studiové monitory Tannoy
Letošní sezóna byla časově velice náročná. Proto až nyní, když je chvilka času, ukážeme vám další investici, která pro vás směřuje kvalitu služeb výše. Studiové monitory Tannoy 800 jsou vysněnou legendou. Tyto monitory díky coaxiálnímu uspořádání poskytují zcela věrný přednes s precizní fázovou charakteristikou. Slouží k analýze live záznamů, kde jsou prováděny studie jak eliminovat "přeslechy". Dále pak ke zpracování demo snímků a video záznamů z akcí.
 
 
 
 
 
DAW recording mobilní studio
DAW ROKA SOUND mobilní nahrávací studio
Chcete nahrát PROMO, DEMO snímek ve vysoké kvalitě?
Chcete vytvořit reklamní spot pro Vaší akci?
Záznam mluveného slova, písničkářů, či kapel libovolných žánrů.
Záznam koncertů, festivalů.
Kvalitní preampy a AKM AD/DA převodníky nám umožňují pracovat v kvalitě vysokého rozlišení se vzorkovacím kmitočtem až 192 KHz.
Záznam provádíme standardně do 14 nezávislých stop. Další pak lze libovolně dohrávat. V případě rozsáhlejších projektů lze poskytnout až 20 individuálních záznamových stop v reálném čase. Pomocí mobilních akustických paravánů a dalších prvků lze vytvořit improvizované záznamové pracoviště v podstatě kdekoli.
Disponujeme také vlastními prostory.
Záznam lze realizovat rovněž přímo na koncertě. Nahrávka následně projde úpravou a masteringem v DAW studiu.
 
 
 
 
 
Logo projektor

Pro efektivní upoutání Vašich akcí. Díky výkonému logo-projektoru lze promítat logo vaší akce nebo sdružení přímo na čelo stage, libovolnou plochu nebo např. do korun stromů. Tento prvek pomáhá dostat jméno Vašich eventů do povědomí publika. Výkon světelného toku je optimalizován tak, aby prvek zapadal do celkové koncepce akce. Nepůsobí nijak rušivě. Logo lze promítat ve statickém režimu nebo s pomalou rotací.

Zhotovení loga stojí 1500 Kč a jeho použití je opakovatelné. Pokud Vám jej jednou vyrobíme, na dalších akcích již nic neplatíte. Projekci provádíme zdarma.