Kreativní nasvícení

 

V light designu využíváme neobvyklé prvky, které vaši akci odliší od ostatních. Pro light design od ROKA SOUND je typické kruhové plátno osazené blinderry a LED spoty, na které se promítají obrazce speciálně upraveních Moving heads. Spolu se šikmo umístěnými trussy (konstrukce, na nichž vysí světla) tak vzniká jedinečná geometrie, která vizuálně  "rozbíjí"  hranatý tvar stage. Celkový pocit a dojem je tak lepší. Pro radost očí využíváme nejen rozličných světelných prvků, ale také propracovanou geometrii. 
Naopak nepoužíváme LED obrazovky, které působí chladně až agresivně a kýčovitě.  
 
Máme pro Vás připraveno několik variant. Od decentního „klubového nasvícení“ přes scénické až po kreativní light show. To vše pro radost publika a sytější nasazení kapely. Tanec světel svěřujeme 16 kusům Moving heads, 40ks PAR 64 1000W NSP, blinderům, strobo-efektům a další vyspělé technice. 
 
Naším cílem je podtrhovat feeling aranží, umocňovat gradace a vytvářet barevné plochy nálad. Promítáním obrazců do prostoru či na plochy pak lze dosáhnout "vyladěných" designů.
 
Dle typu konkrétní akce a rozpočtu, vybereme spolu nejvhodnější nasvícení pro Váš event..
Konkrétní scénu vždy konzultujeme s právě účinkující kapelou. Respektujeme, že některým interpretům vadí kouřové efekty, strobo-efekty apod. 
 
Technické informace, ukázky nasvícení, efektů a fotografie komponentů k nahlédnutí zde: tech_info_nasviceni_RKS.pdf (1 MB)