Pódia, zastřešení

 

Chcete Vaší akci dodat nový rozměr a profesionální vzhled?

Skrze naše subdodavatele Vám zajistíme stage přímo na míru. 
Profesionální zastřešené pódium zajišťuje bezpečnost účinkujících a techniky. Zásadně určuje úroveň designu celého eventu. V očích publika je rozměr a design stage  symbolem  určujícím "velikost"  akce. Protože tento fakt je trochu podceňován, podívejme se jen na některé výhody větších stage.
 

Výhody větších stage (min. 9x7x5m):

1)  Větší stage = pohodlí a bezpečnost pro interprety
Celkově větší plocha umožňuje kapele ideální postavení, rozmístění nástrojových aparátů a  pohyb, jenž k live projevu patří. Zbývá dost prostoru pro odložení nutných součástí, např. obalů od nástrojů, bicí sady atp.
 
2)  Větší stage umožňuje vyniknout světelným efektům. Díky prostoru a výšce je projekční prostor pro paprsky světelných zdrojů v médiu (umělá mlha) podstatně větší. Zvyšuje se tak efektivita a celkový dojem z light show  o několik úrovní.
 
3) Větší stage = transparentní a konkrétní zvuk
Větší vzdálenosti mezi zdroji zvuku a mikrofony, eliminují podíl přeslechů a interferencí. Rovněž riziko vzniku zpětné vazby je eliminováno. Kvalita zvuku je podstatně výš než na „malém pódiu“.
 
Standardně pro Vás máme připraveno zastřešení pódia s vyjíždějící střechou o rozměrech 10x8 metrů. V případě Vašich požadavků lze zajistit zastřešené pódium menší, či jakýchkoli rozměrů, mobilní pódium nebo párty stany.
Certifikované pódiové desky Nivtec se skládají z modulů 2x1m do rozměrů dle aktuální potřeby. Celý systém se vyznačuje vysokou flexibilitou a lze jej přizpůsobit na míru vašemu konkrétnímu zadání.
 
Prospěje designu vaší akce zavěsit  PA, světelný park, reklamní banerry, promítací plátna či podobně? Pro tyto účely lze aplikovat zvedací lifty WMB, Fantek, alu quatro příhradové konstrukce, řetězové zvedací systémy a další prvky potřebné pro support, jimiž rovněž disponujeme.